Логотип Портала Удачи
Вход на сайт
Логин
Пароль
Зарегистрироваться
Напомнить пароль
Мы в соц. сетях
Актуальный опрос
Пользуетесь ли вы услугами психолога?
нет, но допускаю возможность
49,5% (102 чел)
нет, и никогда не буду
37,9% (78 чел)
да, пробовала
7,8% (16 чел)
да, участвую в разных группах
3,9% (8 чел)
да, регулярно (прохожу терапию)
1% (2 чел)
всего проголосовало 206 чел
Все опросы | Добавь свой опрос

Другие опросы:
- Что Вы делаете с ненужными вещами?
- Какую пору года вы любите больше всего?
- ЧМ 2014 по футболу выиграет
Календарь акций
« Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Кто дома

Посетителей за последние 5 мин: 2710
гостей: 2710

Реклама
Сделать стартовой Правила и соглашения Контакты
Акции » Coca-Cola "Шаленій від футболу!" » Правила
Coca-Cola "Шаленій від футболу!"
4.3
Оцени
Всего 109 голосов

Coca-Cola "Шаленій від футболу!"

Сроки проведения 10 фев 2012
30 июн 2012
Официальный сайт акции
Официальные правила
0800 50 8008

Просмотров: 97076 +17
Переходов на сайт: 14914 +1
Метки: промо акция, Coca-Cola

Автор: ckokos, добавлено 25 Jan 2012, 10.57

Я участвую в акции
участники
Добавить в закладки
Описание

З 10 лютого по 30 червня на території України купуй напої  Coca-Cola,Fanta апельсин та Sprite у пляшках 0,5 л,1 л та 2 л зі спеціальними етикетками і кришками з зображенням футбольного м,яча та повідомленням "шукай під кришкою".
Відсилай коди,.

Далее
Официальные правила


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатором Акції “Шаленій від футболу!” є ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” (надалі - “Організатор”). Адреса Організатора: 07442, Україна, Київська область, Броварський район, смт. Велика Димерка, 51-й км Санкт-Петербурзького шосе.
Виконавцем Акції “Шаленій від футболу!” є ТОВ “Рекламна агенція “ІНТАЧ”, ЄДРПОУ 36186173; 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, 11 Б, (далі по тексту - “Виконавець").
Технічним партнером Акції “Шаленій від футболу!” є ТОВ “Центр Глобальних Повідомлень України”, ЄДРПОУ 34487322; 04112, м. Київ, вул.. Танкова, 8, (далі - Технічний партнер).
2. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

До участі в акції допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Неповнолітні особи вправі взяти участь в акції тільки за згоди своїх законних представників.
Не допускаються до участі в акції:
а) співробітники Організатора та членів їхніх сімей;
б)власники, співробітники чи представники торгових організацій, які реалізують безалкогольні напої The Coca-Cola Company, та членів їхніх сімей;
в) власників та співробітники рекламних агентств, партнерів, причетних до проведення акції, та членів їхніх сімей.
Участь в акції осіб, що не досягли повноліття, здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
Акція проводиться на території України.
3. МАРКИ НАПОЇВ ТА УПАКОВКИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

Coca-Cola, Fanta апельсин та Sprite у пляшках 0.5 л, 1 л, 1,5 л та 2 л зі спеціальними етикетками і кришками з зображенням футбольного м’яча та повідомленням "шукай код під кришкою".


4. ПОДАРУНКИ

Упродовж акції можна виграти один з нижченаведених подарунків:
Щогодини:
- футболка, у кількості 34 080 (тридцять чотири тисячі вісімдесят) шт.;


Щохвилини — склянка Coca-Cola, ємністю 0.33 л, у кількості 613 440 (шістсот тринадцять тисяч чотириста сорок) шт.;
- футбольний м’яч, у кількості 34 080 (тридцять чотири тисячі вісімдесят) шт.;
Організатор Акції залишає за собою право розподіляти Щогодинні подарунки між Щогодинними Переможцями Акції на свій розсуд; Щодня — квиток на один з матчів Чемпіонату Європи по футболу “ЄВРО-2012” що проводиться в Україні, на 2 персони, у кількості 142 (сто сорок дві) шт.

Організатор самостійно визначає час та місце проведення відповідного матчу, інші умови реалізації Щоденного подарунку. Усі Щоденні Подарунки розігруються в строк до 31 травня 2012 року через технічні причини, обумовлені організатором чемпіонату УЕФА Євро 2012, при цьому кількість Щоденних Подарунків відповідає кількості днів тривалості акції.

Зовнішній вигляд Подарунків (розмір, вид), зазначених у рекламних матеріалах, які будуть поширюватись Виконавцем та/ або Організатором Акції протягом Періоду проведення Акції, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних Подарунків Акції.
5. ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

З 10 лютого по 30 червня 2012 р. на території України купуй напої Coca-Cola, Fanta апельсин та Sprite у пляшках 0,5 л, 1 л, 1,5 л та 2 л зі спеціальними етикетками і кришками з зображенням футбольного м’яча та повідомленням "шукай код під кришкою".

Відсилай коди, що знайдеш під кожною кришкою акційної продукції одним з двох способів:
1) за допомогою SMS з мобільного телефону на короткий номер 3355 вартість відправлення SMS на номер 3355:1 грн. для абонентів Київстар, Beeline, МТС та Life:). Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: 0 800 30 8008. Організатор: ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”, 07442, Україна, Київська область, Броварський район, смт. Велика Димерка, 51-й км Санкт- Петербурзького шоссе.
2) заповнивши спеціальну форму на сайті www.coca-cola.ua

Щоб продовжувати бути учасником акції Ви повинні зберігати
кришку з акційним кодом, яку в разі виграшу можна буде обміняти на подарунок.
В порядку надходження SMS та e-mail на сервер Технічного партнера, система реєстрації повідомлень, що належить Технічному партнеру реєструє повідомлення від учасників акції та сповіщає учасників про реєстрацію акційних кодів або повідомляє про помилки.
Переможці визначаються випадковим способом на основі даних Технічного партнера його програмно-апаратними засобами.

Один Код може бути зареєстровано для участі в Акції лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого Коду забороняється. Всі реєстрації Кодів мають бути підтверджені наявними оригіналами кришечок Продукції з Кодами.
Кожен унікальний Код бере участь в акції 3 рази протягом щохвилинного, щогодинного, щоденного розіграшу.

Переможців буде поінформовано про подарунки після розіграшу за допомогою SMS (якщо код було відправлено SMS) або за допомогою електронної пошти (якщо код було відправлено через заповнення спеціальної форми на сайті www.coca-cola.ua).

Код вважається прийнятим, якщо він надійшов Організатору/ Виконавцю/Технічному партнеру Акції, починаючи з 10 лютого 2012 року (00.00.00 год.) по 30 червня 2012 року (23.59.59 год.). Організатор/Виконавець/Технічний партнер Акції не несуть відповідальності за відсутності технічних можливостей/ несправності мережі та інші обставини, що унеможливлюють та/або сповільнюють процес направлення Кодів у визначений строк. Не залежно від технічних можливостей, кожен Учасник Акції може ввести необмежену кількість Кодів протягом Періоду проведення Акції, але у будь-якому разі не більше 25-ти (двадцяти п’яти) дійсних Кодів протягом астрономічної доби (з 00 год. 00 хв. 01 сек. по 23 год. 59 хв. 59 сек).

З одного номеру мобільного телефону та/або з однієї ІР-адреси можна зареєструвати не більше 25-ти (двадцяти п’яти) коректних Кодів протягом однієї астрономічної доби (з 00 год. 00 хв. 01 сек. по 23 год. 59 хв. 59 сек.).
При надходженні більше 25 (двадцять п’ять) коректних Кодів протягом однієї астрономічної доби (з 00 год. 00 хв. 01 сек. по 23 год. 59 хв. 59 сек.) або 25 (двадцять п’ять) і більше 25 (двадцять п’ять) неіснуючих та/або некоректних Кодів з одного номеру мобільного телефону або з однієї IP-адреси, можливість реєстрації Кодів з цього номеру мобільного телефону або ІР-адреси автоматично блокується і може бути поновлена виключно за особистим обґрунтованим поясненням такого Учасника Виконавцю/ Технічному партнерові Акції.

У випадку виявлення Організатором/Виконавцем/Технічним партнером Акції протиправних дій з боку будь - якого Учасника Акції, в тому числі пов’язаних з масовою реєстрацією Кодів, та/або систематичною реєстрацією некоректних Кодів тощо, Організатор/ Виконавець/Технічний партнер Акції має право прийняти рішення щодо автоматичного блокування можливості реєстрації Кодів з номеру телефону або ІР-адреси відповідного Учасника Акції для подальшої участі у Акції.
Всі Коди об’єднуються в єдину базу з фіксацією часу реєстрації, тому реєстрація шляхом SMS - повідомлень та Інтернет-реєстрація є рівнозначними та не створюють для Учасників Акції переваг або обмежень у можливості отримання будь-яких Подарунків Акції.

Визначення Щохвилинних, Щогодинних та Щоденних Переможців Акції (надалі разом - Переможці Акції) проводиться шляхом електронної вибірки відповідної кількості Кодів випадковим способом серед усіх активних зареєстрованих Учасниками Акції Кодів на момент визначення відповідного Переможця.

При цьому, Код вважається зареєстрованим з моменту відправки Учасником Акції SMS - повідомлення або електронної форми на сайті з дійсним Кодом.
Кожен Код є активним та приймає участь у визначенні відповідного Переможця Акції, окремо для визначення Щохвилинного Переможця Акції, Щогодинного Переможця Акції, Щоденного Переможця Акції відповідно (надалі - строк активності). Строк активності Коду для визначення Щохвилинного Переможця Акції складає 1 хв. з моменту його отримання та реєстрації. Строк активності Коду для визначення Щогодинного Переможця Акції складає 1 год. з моменту його отримання та реєстрації. Строк активності Коду для визначення Щоденного Переможця Акції складає 1 добу з моменту його отримання та реєстрації.

Визначення Щохвилинних Переможців Акції проводиться щохвилини протягом Періоду проведення Акції шляхом електронної вибірки 3-х (трьох) виграшних Кодів під час кожного такого визначення, випадковим способом серед усіх активних зареєстрованих Учасниками Акції Кодів на момент визначення такого Переможця. Учасники Акції, чиї Коди відібрано таким способом визнаються Щохвилинними Переможцями Акції, у разі якщо такі Учасники Акції не визнані Порушниками.

Визначення Щогодинних Переможців Акції проводиться щогодини протягом Періоду проведення Акції шляхом електронної вибірки 20-ти (двадцяти) виграшних Кодів під час кожного такого визначення, випадковим способом серед усіх активних зареєстрованих Учасниками Акції Кодів на момент визначення такого Переможця. Учасники Акції, чиї Коди відібрано таким способом визнаються Щогодинними Переможцями Акції, у разі якщо такі Учасники Акції не визнані Порушниками.

Визначення Щоденних Переможців Акції проводиться щодня о 12:00 год. протягом Періоду проведення Акції шляхом електронної вибірки 1-го (одного) виграшного Коду під час кожного такого визначення, випадковим способом серед усіх активних зареєстрованих Учасниками Акції Кодів на момент визначення такого Переможця. Учасники Акції, чиї Коди відібрано таким способом визнаються Щоденними Переможцями Акції, у разі якщо такі Учасники Акції не визнані Порушниками.

Один і той самий Учасник Акції може отримати не обмежену кількість Подарунків Акції, у разі належного виконання ним даних Правил Акції.
Повторне визначення Переможців Акції Акції не проводиться.
Остаточні результати визначення Переможців Акції фіксуються Організатором та відображаються у Протоколах. Результати відбору, зафіксовані Організатором у Протоколах, є остаточними, та такими, що не підлягають оскарженню.
6. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможців Акції буде повідомлено про факт їх перемоги, протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту проведення відповідного відбору шляхом відправки SMS - повідомлення або електронного листа, в залежності від способу реєстрації виграшного Коду. Моментом отримання повідомлення вважається момент відправлення SMS - повідомлення на номер телефону Щохвилинного Переможця Акції, з якого було надіслано виграшний Код або момент відправлення електронного листа на електронну адресу Переможця Акції, що вказана ним при реєстрації на сайті.

Порядок, умови і терміни отримання Щохвилинних подарунків: Для отримання Щохвилинних подарунків, Переможці Акції зобов’язані прибути до будь - якого Центру обміну протягом періоду їх роботи, з кришечками, що містять виграшні Коди та обміняти такі кришечки на подарунки за наступною схемою: 1 кришечка, що містить виграшний Код = 1 подарунок. Переможці Акції зобов’язані при собі мати оригінал паспорту громадянина України та пред’явити їх представнику Організатора.

Щохвилинні подарунки вважаються врученими Переможцям Акції з моменту їх обміну на кришечки Продукції з виграшними Кодами. Перелік Центрів обміну вказано на сайті www.coca-cola.ua та на рекламних матеріалах у торгових точках продажу Продукту.
Порядок, умови і терміни отримання Щогодинних подарунків: Для отримання Щогодинного подарунку, Переможці Акції зобов’язані: прибути до будь - якого Центру обміну протягом періоду їх роботи, про що вказано на сайті www.coca-cola.ua, з кришечками Продукції, що містять виграшні Коди та обміняти кришечки на відповідну кількість подарунків за наступною схемою: 1 кришечка Продукції, що містить виграшний Код = 1 із Щогодинних подарунків на вибір Організатора Акції. Переможці Акції зобов’язані при собі мати оригінал паспорту громадянина України та пред’явити їх представнику Організатора для засвідченні свого повноліття.

У разі відсутності за місцем проживання Щогодинного Переможця Акції Центру обміну, він може зв’язатися з Організатором та/або Виконавцем Акції та повідомити про необхідність надсилання належного йому Подарунку Акції за допомогою поштової доставки рекомендованою бандероллю за місцем проживання. Для цього Переможець Акції надає наступну інформацію: Прізвище, Ім’я та По - батькові, повну поштову адресу з вказівкою індексу, області, району міста (села, селища), вулиці, номеру будинку та квартири, а також згоду на збір, використання та обробку персональних даних, проведення фото та відео зйомки та використання зображення, інтерв’ю, Прізвища, Ім’я, По-батькові відповідного Щогодинного Переможця Акції в тому числі в рекламних цілях. Рішення щодо можливості відправки подарунку за допомогою поштової доставки приймається Організатором/ Виконавцем у кожному конкретному випадку.

Подарунки вважаються врученими Переможцям Акції з моменту їх обміну на кришечки Продукції з виграшними Кодами або з моменту вручення перевізникові, в залежності від способу отримання Подарунку Акції. Обмін Щоденних та Щогодинних подарунків триватиме з 17 березня по 30 червня 2012 р.

Порядок, умови і терміни отримання Щоденних подарунків: для отримання Щоденного подарунку, Переможці Акції зобов’язані
- звернутись за телефоном “гарячої лінії” Coca-Cola: 0 800 30 8008. „Гаряча лінія” працює з 9:00 до 21:00 з понеділка до п’ятниці, з 12:00 до 18:00 у вихідні та святкові дні.

-у строк до 31 травня 2012 року зв’язатися з Організатором та/ або Виконавцем Акції, надати наступну інформацію: Прізвище, Ім’я та По-батькові, копію паспорта громадянина України та копію особистого ідентифікаційний коду, повну поштову адресу.

-після отримання вказаної інформації Організатор Акції надсилає Щоденному Переможцю Акції сертифікат, що засвідчує його право на отримання Щоденного подарунку поштовою кореспонденцією за адресою, вказаною Щоденним Переможцем Акції.

-зустрітися з представником Організатора в узгоджений час та місці у місті та у день проведення футбольного матчу та надати наступні документи за Актом прийому-передачі з обов’язковим описом:
1)оригінал паспорта громадянина України для перевірки даних про Переможця Акції;
2) оригінал кришечки Продукції з виграшним Кодом;
3) оригінал сертифікату, що засвідчує його право на отримання Щоденного подарунку;
4) надати письмову згоду Організатору на збір, використання та обробку персональних даних, проведення фото та відео зйомки та використання зображення, інтерв’ю, Прізвища, Ім’я, По-батькові відповідного Щоденного Переможця Акції в тому числі в рекламних цілях;
5) отримати у представника Організатора Щоденного подарунку за актом приймання - передачі за наступною схемою: 1 кришечка Продукції, що містить виграшний Код = 1 Щоденний подарунок.

Щоденні подарунки вважаються врученими Щоденним Переможцям Акції з моменту їх обміну на кришечки Продукції з виграшними Кодами та підписання Акту приймання - передачі Щоденних подарунків.

Щоденний Переможець Акції має право заявити про свою відмову від отримання належного йому Подарунку Акції. Така відмова має бути направлена за адресою Організатора у письмовій формі не пізніше ніж до 31 травня 2012р. У разі неотримання Організатором зазначеної вище заяви, такий Щоденний Переможець Акції втрачає право на отримання належного йому Щоденного подарунку та будь - якого іншого відшкодування.

Щоденний Переможець Акції може передати належне йому право на отримання Щоденного подарунку та/або можливість скористатися ним будь - якій третій повнолітній особі, що не обмежена у дієздатності, незалежно від того, чи приймала така особа участь у Акції чи ні. Таке повідомлення має бути направлене за адресою Організатора у письмовій формі з вказівкою Прізвища, Імені, По-батькові такої особи не пізніше ніж до 31 травня 2012р. З моменту отримання такого повідомлення Щоденний Переможець Акції втрачає право на отримання належного йому Подарунку Акції, а вказана ним третя особа визнається Щоденним Переможцем Акції.
Третя особа, що здобула право на отримання та/або можливість скористатися Щоденним подарунком дотримується Правил проведення Акції.

Щоденні подарунки вручаються Щоденним Переможцям Акції у 1-му з 4-х міст (Київ, Львів, Донецьк, Харків), у день проведення відповідного матчу у час і в місці, погоджені з відповідним Переможцем Акції.

У випадку, якщо Щоденний Переможець Акції не є мешканцем міста, витрати, пов’язані з отриманням Щоденного подарунку (проїзд, проживання тощо), такий переможець Акції несе самостійно. Організатор та Виконавець не несуть будь-яких обов'язків та відповідальності і не здійснюють компенсацій у зв’язку з оформленням відсутності Щоденного Переможця Акції за його місцем роботи, придбанням квитків на будь-який вид транспорту та будь-якими іншими питаннями прибуття Щоденного Переможця Акції для вручення Щоденного подарунку.

Організатор/Виконавець Акції і пов’язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання Переможцями Акції Подарунків Акції після їх вручення та/або за неможливість відповідним Переможцем Акції скористатись наданим Подарунком з будь-яких причин. З моменту вручення Подарунку Акції Переможцем Акції Організатор/Виконавець й пов’язані з Акцією особи не відповідають за життя, здоров’я та безпеку Переможців Акції під час реалізації Подарунків Акції, тощо та не приймають участі у вирішенні суперечок з цього приводу.

Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Подарунків Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Переможця Акції права на одержання належного йому Подарунку Акції. При цьому, Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання відповідного Подарунку Акції та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації.

Переможець Акції автоматично втрачає набуте ним право на отримання Подарунку Акції без будь - яких компенсацій та/або можливості заміни на інший Подарунок Акції у таких випадках, не залежно від того у який час стали відомими вказані обставини: якщо представники Організатора/Виконавця/Технічного партнера Акції не зможуть зв’язатися з Переможцем Акції для повідомлення про визнання Учасника Акції переможцем Акції та/або підтвердження можливості отримання належного йому Подарунку Акції, визначення часу та місця вручення Подарунку Акції, з не залежних від Організатора/Виконавця/Технічного партнера Акці.

Вручення Щоденних Подарунків може бути організовано, на розсуд Організатора, як громадська подія. Переможці можуть бути запрошені на цю подію у день та місце, визначені Організатором.
Переможець, якому не виповнилось 18 років, може отримати Щоденний Подарунок тільки через свого законного представника.
7. ТЕХНІЧНІ УМОВИ.

Організатор/Виконавець Акції здійснюють ідентифікацію та/або інформування Учасників за допомогою телефонного номеру, за допомогою якого була здійснена реєстрація Коду або email - адреси, що була введена Учасником Акції під час реєстрації на сайті.

Вартість кожного SMS-повідомлення, що направляється Учасником, оплачується ним самостійно за власний рахунок. Право на участь в Акції не пов'язане з внесенням вказаної суми SMS- повідомлення як плата за участь в Акції, а фонд Подарунків Акції не формується за рахунок оплати Учасниками вартості SMS- повідомлень.

Вартість SMS-повідомлень на номер 3355 становить 1,00 грн. для абонентів Київстар, Beeline, МТС та Life:). Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.

Технічна підтримка Акції здійснюється за тел.: 0 800 30 8008 в робочі дні, з 09:00 до 18:00.
Вартість користування мережею Інтернет, що здійснюється Учасником, оплачується ним самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом виконавця даної послуги.

Всі Учасники Акції самостійно сплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції (у тому числі, без обмежень витрати, пов'язані з відправкою SMS-повідомлень та користуванням мережею Інтернет як для реєстрації Кодів, так і для отримання будь-якої інформації про Акцію).

Витрати на реєстрацію Коду, здійснену з помилками, підлягають оплаті Учасником на тих же умовах, що і витрати на відправку правильного повідомлення.

Реєстрація не дає особі права вважатися Учасником Акції в наступних випадках і не дає права на участь в визначенні переможців Акції, якщо вона здійснена з порушенням умов цих Правил, зокрема: якщо SMS - повідомлення або дані при Інтернет-реєстрації Коду містить більше одного Коду;
- якщо SMS - повідомлення або дані при Інтернет-реєстрації Коду не містить Коду;
- якщо SMS-повідомлення або дані при Інтернет-реєстрації Коду не можуть бути ідентифіковані; не містять всі елементи Коду або містить їх в невірному форматі; містить окрім Коду зайві пропуски/ пробіли, символи);
- якщо SMS-повідомлення відправлене або Інтернет-реєстрація Коду здійснена Учасником з порушенням строків реєстрації, що встановлені цими Правилами;
- якщо SMS-повідомлення відправлені або Інтернет-реєстрація Коду здійснюється Учасником масово та/або з використанням комп’ютерних програм;
- якщо Учасником Акції вже було зареєстровано такий Код.

Організатор/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за будь-які технічні збої, що мають відношення до реєстрації Учасників, а також інші обставини, не залежні від їх волі, зокрема (але не виключно):

За розірвання договірних відносин оператором (-ами) мобільного зв'язку і, як наслідок - неможливістю відправки SMS - повідомлення на короткий номер 3355;

За затримки SMS - повідомлень, а також будь-які інші технічні збої операторів мобільного зв'язку, що виникли не з вини Організатора/Виконавця/Технічного партнера;

За нез'єднання з коротким номером 3355, на який слід надіслати SMS - повідомлення, якщо оператором мобільного зв'язку в конкретному місті (місцевості) така послуга не підтримується;
За не доставку повідомлення про визнання Учасника Акції переможцем Акції, якщо його мобільний телефон вимкнений або знаходиться поза зоною дії мережі оператора протягом більш ніж 24 (двадцять чотири) години поспіль;

За будь-які збої в роботі мережі Інтернет;

За будь-які збої в роботі приладів, використовуваних Учасниками для реєстрації Кодів.

Організатор/Виконавець Акції не бере участі у вирішенні суперечок щодо можливостей участі у Акції будь-кого з Учасників Акції.
8. ІНШЕ

Приймаючи участь у Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором/ Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/ методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріапах, інтерв'ю зі ЗМІ. Добровільно надаючи персональні дані про себе, Учасники Акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення даних Замовником та/або Організатором та/або уповноваженими ними особами, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від незаконної обробки та несанкціонованого розповсюдження. Згоду Учасник Акції надає шляхом проставлення відмітки про це на відповідній електронній сторінці документу або шляхом відсилання першого з SMS-повідомлень з кодом. Збір, зберігання, використання, обробка й поширення Замовником та/ або Організатором та/або уповноваженими ними особами отриманих від Учасників Акції їх персональних даних здійснюватиметься з метою виконання вимог законодавства, а також в рекламних цілях. Учасник Акції також підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, SMS-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором або Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296,307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”. Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання SMS-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення шляхом звернення на “гарячу лінію” Coca-Cola.
- Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, наданих для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, звільняє Організатора та Виконавця від обов’язку вручити Подарунок Акції і такий Учасник Акції втрачає право на отримання Подарунку Акції.
- У випадку порушення Учасником Акції обов’язків, вказаних у даних Правилах, що викликало виникнення у Організатора та\або Виконавця збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі, документально підтверджені, збитки у повному обсязі.
- Організатор залишає за собою право відсторонити від участі у Акції Учасників, які порушили вказані вище гарантії.
- Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь у Акції.

Організатор не несе відповідальності за несвоєчасне подання, втрату чи пошкодження власниками Спеціальних кришок із виграшним кодом. Пошкоджені та/або фальсифіковані кришки не беруть участі в акції.

Усі Спеціальні кришки, що є пошкодженими чи на яких є ознаки будь-якого втручання, або ті, що будуть викликати у Організатора сумніви щодо їх справжності, вважатимуться недійсними. Організатор залишає за собою право провести експертизу пред’явлених Спеціальних кришок для визначення їх достовірності. Рішення Організатора стосовно достовірності пред’явлених Спеціальних кришок буде остаточним.

Організатор не бере на себе жодної відповідальності і не вступає в суперечки стосовно визначення власників Спеціальних кришок та визначення претендентів на отримання подарунків.

Обов’язки Організатора перед всіма учасниками не перевищують кількості і вартості Подарунків, зазначених у цих Правилах. Цілісність та функціональна придатність подарунків має обов’язково перевірятися безпосередньо при отриманні. Компанія ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”, Організатор, а також торгові точки, що продають продукцію з торговельними марками The Coca-Cola Company та їх відділення не прийматимуть до розгляду та/або не нестимуть відповідальності за будь-якими претензіями, пов’язаними з втратою, пошкодженням та іншим псуванням Подарунків після їх передачі переможцю.

Відповідальність Організатора щодо видачі Подарунків обмежується виключно вищевказаною кількістю, видами та марками Подарунків. Подарунки не може бути замінено на подарунки іншого виду. Переможцям акції не може бути виплачено грошовий еквівалент вартості Подарунків.
Відповідальність за сплату особистих податків, пов’язаних з отриманням Подарунків, несуть переможці.

Організатор не несе відповідальності за ненадходження або несвоєчасне надходження акційних кодів, що сталося не з вини Організатора, зокрема коли такий факт стався через неналежну роботу операторів мобільного зв’язку, провайдерів в мережі Інтернет, і т.д.

Організатор не несе відповідальності за подальше використання отриманих подарунків учасниками акції після їх одержання.

Організатор не несе відповідальності у разі настання форс- мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
Усі запитання, побажання та претензії стосовно якості Подарунків направляються безпосередньо до компанії-виробника.

Беручи участь у цій акції, її учасники погоджуються, що в разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах,
і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. З Офіційними правилами акції можна ознайомитись на сайті www.coca-cola.ua. Факт участі в цій акції означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі в акції.

Якщо Ви бажаєте уточнити будь-який з пунктів цих Правил, будь ласка, телефонуйте за номером “гарячої лінії” Coca-Cola: 0 800 30 8008. “гаряча лінія” працює з 9:00 до 21:00 з понеділка до п’ятниці, з 12:00 до 18:00 у вихідні та святкові дні. Всі розмови зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні, за винятком вихідних дзвінків з мобільних телефонів, які оплачуються за тарифами відповідного мобільного оператора.

Coca-Cola, Fanta і Sprite є зареєстрованими торговельними марками The Coca-Cola Company.
Офіційний логотип UEFA EURO 2012 є зареєстрованою торговельною маркою та підтверджено авторськими правами на дизайн. Усі права захищені.

Призы и подарки
Cклянка Coca-Cola
 
Футболка та м'яч Coca-Cola
 
Квитки на матчі Чемпіонату Європи по футболу “ЄВРО-2012”